Asperen en ASH komen niet tot scoren in hun eerste bekerduel - ASH

Asperen en ASH komen niet tot scoren in hun eerste bekerduel

Asperen 1

0 - 0

ASH 1

Competitie

Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 24

Datum

2 september 2023 15:00

Scheidsrechter

A.L. van Honk

Accommodatie

Sportpark Asperen
Leerdamseweg 39
4147BM
ASPEREN
tel. 0345-613687

ASPEREN • Met een 0-0 gelijkspel leek Asperen het meest tevreden. ASH had het meeste balbezit, maar de grootste kansen waren voor de thuisclub.

In de eerste helft zetten de gasten uit Hellouw Asperen goed vast. Toch was de grootste kans voor Asperen. Spits Tariq Ibrahim had de kans om de score te openen, maar met een katachtige reflex redde keeper Tjeerd van den Heuvel.

Aan het eind van de eerste helft leek ASH op voorsprong te komen. Een voorzet van Marijn Hak werd door Danny Bijl voor de voeten van Arnoud van Arendonk gekopt, die hem feilloos afmaakte. Maar het doelpunt werd afgevlagd vanwege buitenspel.

Paal en lat
ASH kwam na rust goed uit de startblokken. Hak schoot tegen de paal en Thijmen Noordam raakte de lat. Hierna leek de koek op van de ploeg uit Hellouw. Asperen was nog een aantal keren gevaarlijk via uitbraken. Dick Schaaij kwam alleen voor de keeper, maar Van den Heuvel hield zijn doel schoon.

Ook invaller Van Donselaar en Ruben Boet waren er dichtbij, maar het doel bleef ongeschonden.

Uiteindelijk eindigde de wedstrijd zoals hij begon, met een 0-0 gelijkspel.

Leerproces
Trainer van ASH Remy Schouwenaar was tevreden over het spel van zijn ploeg. “We hadden met name in de eerste helft de controle. We waren alleen af en toe slordig aan de bal. Maar dit is een leerproces en we moeten er over een paar weken staan.

Aan de andere kant was Asperen-doelman Dennis Rooijackers niet tevreden. “Wij verloren veel de bal op het middenveld en we speelden reactievoetbal. Maar wanneer Dick Schaaij die bal scoort, slepen we er alsnog een overwinning uit.”

 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!